Сектор освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Межівської районної державної адміністрації

Фінальні змагання з волейболу

21 лют. 2018
14 лютого 2018 року на базі Межівської Дитячо-юнацької спортивної школи та НВК «Межівська ЗШ І-ІІ ст.аграрний ліцей-інтернат » відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат та юнаків 2001 року народження і молодші між командами загальноосвітніх навчальних закладів Межівського району.

14 лютого 2018 року  на базі Межівської Дитячо-юнацької спортивної школи та  НВК «Межівська  ЗШ І-ІІ ст.аграрний ліцей-інтернат »  відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат та юнаків 2001 року народження і молодші між командами загальноосвітніх  навчальних закладів Межівського району.

Проведення змагань покликане сприяти формуванню в учнів здорового способу життя, підвищенню соціальної активності і зміцненню здоров’я школярів.

За підсумками зональних змагань до фіналу потрапили 4 команди  дівчат та  4 команди юнаків загальноосвітніх навчальних закладів, які цього дня змагалися між собою за першість району.

З привітальними словами та побажаннями юним спортсменам наполегливості, наснаги і сили для нових звершень та підкорення нових спортивних вершин виступив  Т.в.о начальника відділу освіти Межівської районної державної адміністрації  Бугайов Олександр Іванович. Суддівську колегію змагань очолювала заступник директора Межівської  ДЮСШ   Ткаченко Галина Мустафівна.

Досить емоційно та зі спортивним азартом розвивалися події на  волейбольних майданчиках.  За  результатами фінальних змагань  найсильнішими командами змагань   серед дівчат 2001 року народження  і молодші  виявилися:

І місце - команда  Межівської ЗШ І-ІІІ ступенів  №  2  (вчитель фізичної  культури  Нагорна Т.О.)

ІІ місце -  НВК «Межівська  ЗШ І-ІІ ст. аграрний ліцей інтернат» – (вчитель фізичної культури    Луганський В.В.)

ІІІ місце -  Володимирівська  ЗШ І-ІІІ ст. – (вчитель фізичної культури  Кравченко А.В.)

4 місце -   зайняли дівчата Зорянської  СЗШ І-ІІІ ст.(вчитель фізичної культури  Трун М.М.)

Серед  команд юнаків впевнену перемогу    виборола команда   Зорянської СЗШ (вчитель фізичної культури  Трун М.М.) Друге місце посіли представники Новопавлівської СЗШ (вчитель фізичної культури Яцура В.Т.)  Бронзу змагань отримали учні   Володимирівської ЗШ І-ІІІ ст.  (вчитель фізичної культури  Кравченко А.В.). 4 місце дісталося учням Новопідгороднянської  ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури   Олексенко  М.І.)

У  фінальних змаганнях з волейболу серед учнів 2004 р.н і молодші, які пройшли  15 лютого 2018 року

серед команд дівчат призові місця вибороли :

І місце – команда    НВК «Межівська ЗШ І-ІІ ст. аграрний ліцей інтернат (вчитель фізичної культури  Луганський В.В.)

ІІ місце – команда  Новопідгороднянської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури   Олексенко М.І.)

ІІІ місце – команда   Володимирівської   ЗШ І-ІІ ст. (вчитель фізичної культури  Кравченко А.В.)

серед команд  юнаків  призові місця вибороли :

І місце - команда   Межівської ЗШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель фізичної культури  Нагорна Т.О.)

ІІ місце – команда   Межівської ЗШ І-ІІІ с. № 1(вчитель фізичної культури  Довгоспиний  М.М.)

ІІІ місце – команда   Новопавлівської СЗШ № 1(вчитель фізичної культури  Яцура В.Т.)

Вітаємо всіх  переможців  фінальних змагань!

Бажаємо подальших спортивних перемог!